fbpx
 

Ozonicon® emulgél

Predstavujeme vám inovatívny produkt novej generácie. Výnimočnosť Ozoniconu® nespočíva v tom, že dokáže len zmierňovať bolesť kĺbov a svalov tak ako produkty, ktoré tu boli doteraz. On ide ešte ďalej...

 

RÝCHLA ÚĽAVA OD BOLESTI

Ozonicon® aktívne pomáha pri samotnej liečbe bolesti, priamo na postihnutom mieste. Prináša úľavu pri akútnych a chronických bolestiach spôsobených úrazom, opotrebovaním, či zápalom. Rovnako dokáže pomôcť pri liečbe bolesti spôsobenej osteoartritídou či reumatizmom. Molekuly účinných látok sú natoľko malé, že pomocou biotechnológie dokážu ľahko preniknúť priamo do centra bolesti a napomáhať pri jej liečení.

BLAHODÁRNY OZÓN

Vedeli ste o tom, že v medicíne je ozón uznávaným plynom pre svoje liečivé účinky? Pomáha prenášať účinné látky, ktoré napomáhajú regenerovať kĺby, opotrebované tkanivá, urýchľuje proces hojenia, ovplyvňuje metabolizmus buniek, spevňuje cievne steny a okrem iného pôsobí aj dezinfekčne. Až doteraz však jeho účinok bol využívaný výhradne prostredníctvom ozónovej terapie v zdravotníckych zariadeniach. Ozón je totiž natoľko prchavý plyn, že jeho účinky sa nedarilo efektívne uchovať pre neskoršie použitie. Nám sa však podarilo takmer nemožné. Podarilo sa nám stabilizovať ozón v pevnej látke v zložke Ozolipoil®. Ide o zlúčeninu kyseliny olejovej s kyselinou alfa lipoovou, obohatenú o vitamín E acetát. Vďaka Ozoniconu® je tak podporná liečba ozónom dostupná aj pre domáce použitie. Samozrejme, nedokáže naplno nahradiť účinky ozónovej terapie, no vo veľkej miere využíva blahodárne účinky ozónu.

S ÚSPECHOM DO CIEĽA

S úspechom do cieľa Ozonicon® bol navrhnutý s ohľadom na potreby ľudí, ktorí žijú aktívne. Dokáže výrazne napomáhať pri zmierňovaní bolesti spôsobenej športovou aktivitou, prípadne každodennými činnosťami, spojenými s opakovaným namáhaním svalových partií. Či už pracujete v záhrade, bicyklujete, chodíte s priateľmi behať, venujete sa horolezectvu, alebo len z času na čas dáte po práci pár smečov na tenise, Ozonicon® vám vždy pomôže zregenerovať vaše svalstvo a boľavé kĺby. Rovnako dokáže pomôcť pri liečbe bolesti spôsobenej osteoartritídou či reumatizmom.

Zloženie produktu

Ozolipoil® je stabilizovaný ozón v kyseline olejovej, alfa-lipoovej a acetáte Vitamínu E. Dokáže výrazne pôsobiť na bolesť a zápal.

Ribes nigrumRíbezľa čierna jej listové výťažky obsahujú látky s účinkami proti zápalu a kŕčom. Využívajú sa najmä pri reumatizme, bolesti kĺbov a dne. Zbavujú telo prebytočnej kyseliny močovej a šťaveľovej.

Arnica MontanaArnika Horská je kvetový extrakt. Využitie bylinky je známe už od 12. storočia. Pôsobí dezinfekčne, protizápalovo, hojivo a dokáže uvoľňovať kŕče.

Harpagophytum procumbensČertov pazúr alebo Čertovo kopyto je koreňový výťažok z rastliny Harpagophytum. Obsahuje látky „harpaga“, ktoré majú protizápalové účinky pri kĺbovom reumatizme.

Glukozamín a Chondroitín sulfát sú stavebnými prvkami pre vznik nového tkaniva. Preventívne pôsobia proti opotrebeniu kĺbovej chrupavky.