fbpx
 

O bolesti

Ozonicon® je našou odpoveďou na súčasný životný štýl. Sedavé zamestnanie v kombinácii s prudkou zmenou pohybu, zapríčinenou športovou aktivitou, či väčšou fyzickou náročnosťou, je spúšťačom bolesti kĺbov a svalov, ktoré na to nie sú pripravené. Ozonicon® takisto pomáha pri liečbe bolesti súvisiacej so zápalovými a reumatickými ochoreniami.

 

VZNIK BOLESTI

Väčšina slovenskej populácie trpí občasnými, alebo trvalými bolesťami chrbta, svalov a kĺbov. Vo veľkej miere sú spôsobené práve takouto zvýšenou fyzickou aktivitou a neustálym zintenzívňovaním športových výkonov. Pred zahájením liečby sa dôkladne uistite o príčinách vzniku bolesti a poraďte sa so svojim lekárom, ktorý dokáže vylúčiť iné, závažnejšie ochorenia.

BOLESŤ CHRBTA

Príčiny môžu byť od jednoduchších ako zdvíhanie ťažkých predmetov, nesprávnym pohybom pri domácich prácach, až po komplikovanejšie športové poranenia.

BOLESŤ KĹBOV

Bolesť kĺbov spôsobuje u ľudí aj opotrebovanie chrupaviek či ich ďalšie vážnejšie poškodenie. Častou príčinou sú aj zápalové a reumatické ochorenia.